Ne zna se do kada odmara

Perišić pružio dojmljivu predstavu, pa se nesretno ozlijedio

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić pružio je jako dobru igru u subotnjoj pobjedi dortmundske Borussije kod Wolfsburga 3-1 u 29. kolu Bundeslige, ali je u 69. minuti izašao iz igre šepajući…

Prvi puta od kraja listopada i ogleda sa Stuttgartom, Perišić je dobio mjesto u početnom sastavu Borussije u Bundesligi.

''Dobio je prednost pred Kevinom Großkreutzom i pružio je dojmljivu predstavu. Između ostalog, bio je i asistent Robertu Lewandowskom za prvi gol Borussije'', piše njemački Goal.com.

Nažalost, Perišić je zadobio ozljedu lista na utakmici.

"Ne znam koliko će mu vremena trebati za oporavak", kaže trener aktualnog njemačkog prvaka Jürgen Klopp.

Borussia je pobjedom u subotu zadržala tri boda prednosti na vrhu ljestvice pred Bayernom, kojeg će ugostiti u srijedu. Upitno je hoće li Perišić biti spreman za najveću utakmicu sezone svog kluba.

Inače, ove sezone je 23-godišnji hrvatski reprezentativac odigrao 23 utakmice u Bundesligi, ali samo u trima ogledima svih 90 minuta. Zabio je pet golova uz jednu asistenciju. Ukupno je za ''žuto-crne'' upisao 35 nastupa u svim natjecanjima, uz 7 golova i četiri asistencije.

Jürgen Klopp je, najavljujući ogled s Bayernom, ponudio stav da niti eventualna pobjeda njegove momčadi ne bi riješila pitanje prvaka.

"Koliko ja znam, imamo još četiri utakmice nakon Bayerna. Dakle, to je još 12 bodova u igri, a nas nakon Bavaraca čekaju teški ispiti protiv Schalkea i Mönchengladbacha", rekao je Klopp. (TS)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.