Perišić otkrio koji je ponajveći problem belgijskog nogometa

Hrvatskom nogometašu Ivanu Perišiću i dalje ne ide iz glave kako je njegov Club Brugge u nedjeljnoj utakmici 28. kola belgijskog prvenstva prosuo prednost 2-0 protiv Standarda...

Brugge je u Liegeu vodio s 2-0 sve do 86. minute, a vodeći je pogodak postigao upravo Perišić. No, domaća je momčad u posljednjim minutama uspjela izjednačiti na konačnih 2-2 što je hrvatskog ofenzivnog veznjaka prilično isfrustriralo. Kao jedan od uzroka poraza u izjavi za Het Nieuwsblad je naveo i loše suce.

''Suci u Belgiji su veliki problem. Mnogi nisu na razini dovoljnoj da bi sudili u prvoj ligi. Trebalo bi ih poslati na odmor kad loše odrade utakmicu. Ovako dalje ne ide'', poručio je Perišić koji ove sezone ima učinak od 14 golova i osam asistencija u Jupiler ligi.