Partizan pao na Marakani

Prosinečki nadmudrio Granta, Bora Čorba u ekstazi: J... Grobare!

Crvena Zvezda, trenera bivšeg hrvatskog nogometnog reprezentativca Roberta Prosinečkog, slavila je protiv Partizana s 2-0 u prvoj utakmici polufinala Srbijanskog kupa igranoj na Marakani...

Pogocima Milunovića u 19. i Kasalica u 76. Zvezda je, unatoč boljoj igri Partizana, došla do velike prednosti pred uzvrat koji je na rasporedu 11. travnja.

Gostujući nogometaši su se dobrano ispromašivali u susretu u kojem su veći dio utakmice dominirali, a to su nogometaši Roberta Prosinečkog znali iskoristiti.

Zvezda je na kraju susreta, točnije u 83. minuti, ostala bez Milivojevića koji je zbog starta s leđa i drugog žutog kartona ranije morao u svlačionicu.

Nakon utakmice hrvatski je trener na klupi Zvezde bio svjestan da njegova momčad nije igrala dobro koliko to pkazuje rezultat.

''Nismo bili tako dobro kao kad smo izgubili 2:0. Ovaj put smo mi zabijali, a onda su to bili oni.''

Njegov kolega s druge strane Avram Grant kaže kako još ništa nije gotovo i čudi ga tijek utakmice. ''U nogometu je bitno dati gol, a ne samo stvarati prilike. Čestitam Prosinečkom, ali ovo je tek prvo poluvrijeme.''

Nakon utakmice pobjednici su slavili pred svojim navijačima i po već ustaljenoj praksi vrijeđali suparnika. Među Delijama je bio i poznati roker i ultranacionalist Bora Čorba koji s 59 godina na leđima i dalje uživa u ovakvim trenucima.