Katastrofalan kiks vratara

Ovo se ne događa često: Lopta ga pogodila i senzacionalno ušla u gol!

Bryan Linssen na senzacionalan se način upisao u strijelce u utakmici 11. kola nizozemskog domaćeg prvenstva....

U prvoj utakmici 11. kola nizozemske Eredivisie, nogometaši Breda u petak su s 3:1 svladali Venlo. Jedini pogodak za goste djelo je Bryana Linssena, koji je u petoj minuti na senzacionalan način stigao do gola za izjednačenje. Naime, domaći vratar Jelle ten Rouwelaar spremao se na ispucavanje lopte sa svoje polovice travnjaka, a Linssen mu je bio vrlo blizu, pokupavajući ga omesti. U tome je na neki načim i uspio jer se lopta, nesretno za domaćine odbila ravno u Linssena točnije njegove noge, a od siline udarca nije se trebao previše pomučiti za slanje loptu u praznu mrežu.

Zanimljivo to se dogodilo samo minutu nakon što su domaćini poveli 1:0. Sjajan pogodak koji nemamo prilike često vidjeti, na kraju nije spasio Venlo koji je na koncu izgubio s 3:1.