Uvjerljiva Villa

Ovo mogu samo ekstra napadači: Nevjerojatan pogodak Bentekea

Aston Villa je na svom Villa Parku lakoćom savladala Norwich 4-1 u susretu u kojem su svi golovi postignuti u prvih 45 minuta...

Dvostruki je strijelac za pobjednički sastav bio Christian Benteke, a njegov pogodak za izjednačenje (1:1) u 25. minuti pravo je remek djelo.

Nogometaši Tottenhama upisali su u 28. premierligaškom kolu svoju 16. ovosezonsku pobjedu. Na White Hart Laneu su s minimalnih 1-0 savladali slabašni Cardiff City.

Gol odluke postigao je Roberto Soldado u 28. minuti na dodavanje Emmanuela Adebayora. Bio je to španjolskom napadaču šesti ovosezonski premierligaški pogodak i prvi od 29. prosinca prošle godine kada je zabio Stokeu.

Swansea i Crystal Palace podijelili su bodove na Liberty Stadiumu odigravši 1-1, a gostima je bod spasio Glen Murray iz jedanaesterca u 82. minuti. Penalu je prethodilo isključenje španjolskog braniča Swanseaja Chica Floresa Morena. Swansea je inače vodio još od 28. minute i gola Jonathana de Guzmana. (TS)

Premierliga, 28. kolo:

Aston Villa - Norwich 4-1 (Benteke 25, 27, Bacuna 37, Bassong 41-ag / Hoolahan 3)

Swansea - Crystal Palace 1-1 (De Guzman 25 / Murray 82-11m)

Tottenham - Cardiff 1-0 (Soldado 28)