Serie A

Opet su prvi: Juventus slavio u derbiju na Olimpicu protiv Lazija!

Nogometaši Juventusa su opet vodeća momčad na ljestvici Serije A, makar imaju utakmicu manje od većine konkurenata na vrhu. Proboj na vrh im je donijela subotnja pobjeda u Rimu...

Slavio je Juventus na Olimpicu protiv Lazija 1-0, a pogodak vrijedan tri boda je postigao Pepe nakon dobro izvedene kontre u 34. minuti. Juventus je tako i dalje jedina neporažena momčad u cijeloj ligi.

Tijekom devedeset rimskih minuta, a posebno u prvom dijelu, Juventus je bio bolja momčad. Nakon postignutog pogotka su odlučili "zatvoriti" utakmicu, te su sačuvali bitna tri boda na ovom gostovanju.

Argentinac German Denis je sa deset pogodaka prvi strijelac lige. Do tog jubilarnog pogotka je došao u subotu, a njime je Atalanta sve do 90. minute vodila protiv Napolija. Denis je, inače, nekada bio član Napolija, a južnjačkoj momčadi je bod u Bergamu donio Edinson Cavani golom u četvrtoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 1-1.