Odlični u Bayernu

Olić ponovno kapetan, Pranjić strijelac odlučujućeg pogotka!

Nogometaši Bayerna osvojili su treće mjesto na Liga Total Cupu u Mainzu...

Pogotkom Danijela Pranjića u šestoj seriji raspucavanja kaznenih udaraca nogometaši Bayerna osvojili su treće mjesto na Liga Total Cupu, nogometnom turniru koji se igra u Mainzu.

Pobijedili su u konačnici Bavarci pred 32.000 gledatelja domaću momčad 7-6 nakon što je nakon 2x30 minuta igre bilo 2-2.

Obojica su trenera na travnjak izveli sasvim drukčije sastave od onih s kojima su izgubili jučerašnja polufinala od HSV-a (Bayern) i dortmundske Borussije (Mainz).

Bayernovu je momčad kapetanski predvodio Ivica Olić, a cijelu je utakmicu odigrao Danijel Pranjić, strijelac odlučujućeg gola.

Za domaći je pak sastav u drugom poluvremenu zaigrao 20-godišnji hrvatski centarfor Petar Slišković, te je u drugih 30 minuta bio prvo ime susreta.

Nakon nekoliko vrlo dobrih akcija koje je pokrenuo, Slišković je u 59. minuti utakmice briljantno asistirao Ujahu za 2-2 izbacivši pritom iz ravnoteže golmana Manuela Neuera i brazilskog braniča Rafinhu.

Također je mladi hrvatski reprezentativac zabio gol pri raspucavanju kaznenih udaraca, i to u drugoj seriji.