Zabio sve golove za Bavarce

Olić nakon pet pogodaka ponovno najbolji igrač Bayerna!

Zahvaljujući Ivici Oliću nogometaši Bayerna iz Münchena u drugoj su prijateljskoj utakmici na pripremama u Kataru pobijedili ponajbolji egipatski klub Al-Ahly...

Bio je 32-godišnji hrvatski napadač najbolji igrač svoje momčadi u prvoj ozbiljnijoj Bayernovoj utakmici u 2012. godini, nakon što je u 11. minuti ušao u igru umjesto lakše ozlijeđenog Marija Gomeza (desno stopalo).

Prvi je gol zabio u 31. minuti pogodivši iz blizine nakon kombinacije Arjena Robbena i Tonija Kroosa.

Na 1-1 Egipćani su izjednačili početkom nastavka igre. Olić je prije i poslije toga imao još nekoliko prilika, kao što ih je nekoliko pripremio suigračima. Gol odluke zabio je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade iskoristivši jednu pogrešku Al-Ahlyjeva vratara Ekramyja.

szólj hozzá: Al Ahly vs Bayern 1:2 GOALS

Prije dva dana Olić je protiv mjesnog drugoligaša Al-Sailiyje postigao pet pogodaka u 13-0 pobjedi.

Posljednjih je 15-ak minuta subotnje utakmice odigrao i Danijel Pranjić, koji je ušao u igru umjesto Kroosa.