Ola bez gola

Olić i Wolfsburg tonu sve dublje, Eintracht ne daje mira Bayernu!

Nogometaši Wolfsburga upisali su u nedjelju drugi domaći poraz sezone u Bundesligi. U ogledu 6. kola Mainz je kao gost slavio kod Magathove momčadi 2-0...

Ostao je Wolfsburg i na samo jednom domaćem pogotku unutar 270 minuta. Mainz je ovaj ogled riješio u prvom poluvremenu u kojem je postigao oba pogotka. Austrijski reprezentativac Andreas Ivanschitz je oba puta asistirao - u 26. minuti Kostarikancu Diazu, a u 37. mađarskom internacionalcu Szalaiju.

Ivica Olić je odigrao cijelu utakmicu za Wolfsburg, ali je opet ostao bez pogotka. Inače, imao je prilike zatresti suparničku mrežu, ali se nije iskazao, pogotovo u 66. minuti kada je glavom iz blizine promašio idealnu šansu.

Srđan Lakić je ostao na klupi Wolfsburga tijekom svih 90 minuta.

szólj hozzá: Wolfsburg - Mainz 0-2

Eintracht zaslugama Meiera prati Bayern

Nogometaši Eintrachta ne odustaju od potjere za Bayernom, odnosno, sjajnim praćenjem jakog bavarskog ritma. U 6. kolu Bundeslige Eintracht je pred svojim navijačima pobijedio Freiburg 2-1.

Ova tri boda su time slađa za Eintracht jer su okrenuli rezultat i to u kasnijoj fazi drugog poluvremena. Golom Krusea u 50. minuti Freiburg je poveo 1-0, ali je Alexander Meier s dva pogotka okrenuo rezultat.

Meier je time došao do četiri pogotka ove sezone, a dva je gola zabio i u uvjerljivoj gostujućoj pobjedi kod Hoffenheima.

Eintracht tako nakon šest odigranih utakmica ima pet pobjeda i samo jedan remi, i to u derbi utakmici protiv Borussije iz Dortmunda. (TS)