Neće nikad zaboraviti

Olić dan nakon poraza u finalu Lige prvaka igrao tenis

"Dan nakon što je izgubio s Bayernom finale Lige prvaka, Ivica Olić odigrao je partiju tenisa", napisao je novinar njemačkog Eurosporta Daniel Rathjen...

Porazgovarao je Rathjen s hrvatskim nogometnim reprezentativcem u utorak kasno navečer, nakon što se napadač oprostio od Bayernova dresa u revijalnoj utakmici protiv Nizozemske.

''Bile su to tri lijepe godine u Münchenu'', kazao je Olić Eurosportovu reporteru.

"Olić nije tip koji će dugo očajavati. Radosne je, optimistične prirode. Već drugi dan nakon gorkog poraza od Chelseaja otišao je na tenis, koji je njegov omiljeni hobi", otkrio je novinar.

''Jasno je da mi u noći nakon poraza nije bilo lako. Nisam oka sklopio. Poraz nisam zaboravio niti ću ga ikad zaboraviti, ali život ide dalje. Slijede nove utakmice, novi izazovi'', kazao je

Olić izdvojivši potom svoj najdraži trenutak u Bayernovu dresu:

''Gol za 2-1 pobjedu nad Manchester Unitedom u prvoj četvrtfinalnoj utakmici Lige prvaka 2010. godine. Zabio sam u 92. minuti.''

Sada se, kaže, okreće budućnosti:

''Koncentriran sam sada na Europsko prvenstvo, a nakon toga radujem se nastavku karijere u Wolfsburgu. Kad je u pitanju München, uvijek ću ga se rado sjećati.''(TS)