Važna pobjeda

Olga može biti ponosna: Bilićev Lokomotiv preokrenuo u gradskom derbiju!

Nogometaši moskovskog Lokomotiva, koje vodi bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić, pobijedili su kao domaćini u gradskog rivala Spartaka s 2-1 u ogledu 7. kola ruske Premierslige...

Gosti su poveli već u 6. minuti pogotkom Kombarova. Preokret i pobjedu Bilićevoj momčadi donijeli su N'Doye u 60. i Pavljučenko u 66. minuti.

Vratar Dario Krešić i branič Vedran Ćorluka odigrali su u Lokomotivu svih 90 minuta, te u u sudačkoj nadoknadi obojica javno opomenuti. Krešić je dobio žuti karton u četvrtoj minuti dodatnog vremena, a Ćorluka u petoj.

Bilićeva momčad na ljestvici zauzima peto mjesto s 13 bodova, tri manje od vodećeg dvojca, Zenita i Tereka. Ovakvim rezultatom može biti zadovoljna i predsjednica Lokomotiva Olga Smorodskaja.

Dodajmo da je hrvatski reprezentativac Gordon Schildenfeld odigrao svih 90 minuta u domaćem poraru moskovskog Dinama od Kubana iz Krasnodara 2-1. Dinamo je posljednji na ljestvici sa samo tri boda. (TS)