Eto ti na, Klopp

Od ružnog pačeta do labuda: Perišić zabio u debiju za Wolfsburg!

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić debitirao je u prijateljskom ogledu protiv Standarda iz Liegea za svoj novi klub Wolfsburg, te je zabio i gol u pobjedi ''vukova'' 3-1…

Wolfsburg je u trening-kampu u Turskoj stigao do druge pobjede u trećem nastupu pod vodstvom novog trenera Dietera Heckinga. Ivan Perišić, koji je zaigrao u početnom sastavu do 73. minute, postigao je pogodak za 3-0 u 66. minuti. Prije njega, u strijelce su se upisali Vieirinha u 13. i Madlung u 22. minuti. Za Standard je pak zabio Gatti u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu za Wolfsburg, te se i on mogao upisati u strijelce, ali je glavom pogodio gredu u 8. minuti. Imao je i Perišić dva pokušaja u prvom poluvremenu iz kojih nije uspio poentirati. (TS)