Pala i Zaragoza

Od Betisa bolja samo Barcelona: Tuku sve iz kontre!

Utakmicom 18. kola između Zaragoze i Betisa nastavljeno je natjecanje u španjolskoj Primeri, a ostale će se utakmice odigrati tijekom vikenda. U ovom su ogledu slavili gosti s 2-1...

Za Betis je to već šesta ovosezonska pobjeda u gostima, te više od njih ima tek vodeća Barcelona (devet). Također, Betis se s nova tri boda izjednačio s Malagom (po 31 bod) na četvrtom mjestu ljestvice.

Real Zaragoza 1-2 Real Betis All Goals by Ourmatches

U 45. minuti je postignut prvi pogodak na utakmici. Zaragoza je, inače, od starta ogleda napadala dok je Betis prijetio iz kontre, a upravo tako je i poentirao Martin na samom isteku prvog dijela. Izbio je sam pred suparničkog vratara i nekako provukao loptu ispod njega. U 58. minuti je Molina povećao na 2-0 za goste iz Seville.

Sjajnim udarcem s 20-ak metara Montanes je u 78. minuti smanjio na 2-1, ali domaćin do kraja ipak nije stvorio pravu šansu čime je ostao kratak i za jedan bod u ovom ogledu.