To mu nije trebalo

Novi udarac za Barcelonu: Brbljavom Piqueu prijeti suspenzija?!

"Sudac me isključio s predumišljajem, i to stoga jer sam ga kritizirao u poluvremenu", izjavio je nakon subotnje utakmice Barcelone protiv Sporting Gijona srednji branič domaće momčadi Gerard Pique...

Navodno je svoje nezadovoljstvo njegovim suđenjem Carlosu Velascu Carballu 25-godišnji nogometaš izrazio na putu prema svlačionici. U svakom slučaju, crveni je karton zaradio odmah u prvoj minuti nastavka igre, te je potom s javnošću podijelio uvjerenje da to nije bilo slučajno.

Njegova se izjava, međutim, nije dopala Victorianu Sanchezu Arminiju, predsjedniku Sudačke komisije, koji je najavio da će Disciplinskom povjerenstvu Španjolskoga nogometnog saveza zbog toga protiv Piquea podnijeti prijavu u kojoj će tražiti dodatnu suspenziju.

Najmanje će Barcelonin prvotimac pauzirati jednu utakmicu, subotnje gostovanje kod Racinga u Santanderu.
Iako s igračem manje, bez suspendiranog Lionela Messija i s 1-1 rezultatom od 49. minute, Barça je do kraja zabila dva gola i pobijedila 3-1.