Još jedan pothvat Argentinca

Novi šou čudesnog Messija i Barce!

Nogometaši Barcelone nastavili su rušiti suparnike u španjolskoj Primeri. U subotu su u 9. kolu slavili u Madridu protiv Rayo Vallecana s 5-0, uz još jedan pothvat Lionela Messija...

Najbolji je svjetski nogometaš u 47. minuti zabio za 2-0, a potom u 89. i za konačnih 5-0. Došao je time do 300. i 301. pogotka u karijeri kad su u pitanju utakmice za Barcelonu i reprezentaciju Argentine. Za Katalonce je ubilježio 270 golova, a za "gauče" 31. Ujedno ove sezone u Primeri, čiji je prvi strijelac, na kontu ima 13 pogodaka, a pritom je osam puta zabio u gostima.

szólj hozzá: Rayo Vallec vs Barcelona 0:5 GOALS HIGHLIGHTS

Prije Messijeva prvog subotnjeg gola za koji je asistirao Martin Montoya, David Villa je u 20. minuti rutinski iskoristio savršeno proigravanje Cesca Fabregasa. U 79. minuti je Jordi Alba probio lijevi bok i poslao povratnu loptu za Xavija koji je postigao 50. prvenstveni gol u dresu Barcelone. Samo minutu kasnije Pedro je ubacio za Fabregasa i vodstvo 4-0, da bi Messi zaključio priču pogotkom nakon solo-prodora.

Barcelona je s 25 bodova na čelu ljestvice, ima tri boda više, ali i odigranu utakmicu više od Atletica. Real Madrid s utakmicom manje zaostaje 11 bodova.

Spomenimo još da su Celta i Deportivo ranije tijekom večeri odigrali neodlučeno 1-1. (TS)