Pali na treće mjesto

Novi 'kiks' Monaca: Falcao zabio samo za remi!

Nakon što su prošli vikend protiv Lillea ubilježili prvi poraz u francuskom prvenstvu nogometaši Monaca su u 13. kolu upisali novi kiks. Pred svojim su navijačima odigrali samo 1-1 protiv Eviana…

Daniel Wass šokirao je domaćine u 20. minuti. Po desnoj se strani sjurio prema suparničkom golu, domaći ga braniči nisu uspjeli zaustaviti, a nije ni naš Danijel Subašić na vratima. Vodstvo Eviana ipak nije dugo potrajalo.

Već u 27. minuti James Rodriguez je sjajno proigrao Radamela Falcaa koji je ušao u šesnaesterac i bez poteškoća matirao gostujućeg golmana Jespera Hansena. Kolumbijcu je to deveti pogodak ove sezone i njime se na vrhu ljestvice izjednačio s Edinsonom Cavanijem (PSG).

Napadao je Monaco u drugom poluvremenu, kontrolirao igru i silno pokušavao doći do drugog gola, ali to mu nije pošlo za rukom.

Pobijedi li PSG u subotu kod kuće Nicu, mogao bi pobjeći Monacu na pet bodova prednosti. (TS)