Poraženi u samo četiri minute!

Nove muke za 'posrnuli' Inter: Vodio pa opet izgubio!

Claudio Ranieri je doveden u Inter kako bi uzdignuo tu momčad i vratio joj pobjednički mentalitet.

No, kako je počela njegova trenerska era u tom milanskom klubu nešto takvo je zasad miljama daleko. Prva njegova utakmica je bila gostovanje u Moskvi kod CSKA, u sklopu Lige prvaka. Tu je utakmicu Inter dobio 3-2, ali je nakon toga dva puta izgubio u domaćem prvenstvu. Prošlog vikenda je Napoli pobijedio na San Siru 3-0, a ove subote je Inter posrnuo na gostovanju kod Catanije. Makar je Inter vodio, na kraju je izgubio 2-1.

Esteban Cambiasso je već u 6. minuti donio Interu prednost, ali su početkom nastavka gosti sve prosuli. Primili su dva pogotka unutar samo četiri minute. Almiron je u 47. izjednačio, da bi u 50. Lodi iskoristio jedanaesterac i postavio konačnih 2-1.

Treba reći da se u niti jednom trenutku Inter nije predstavio kao bolja momčad. Nije imao loptu više u svom posjedu, a ukupno su gostujući igrači uputili samo dva udarca u okvir suparničkih vratiju. Nakon šest odigranih utakmica Inter ima pobjedu, remi i čak - četiri poraza!

Milan je u u šestom nastupu ove sezone, u Seriji A, upisao tek drugu pobjedu. Na uvjerljivi način su aktualni prvci Italije na svom travnjaku pobijedili Palermo 3-0.

Pogodak s kraja prvog dijela, onaj Nocerina u 40. minuti, je otvorio Milanu put prema pobjedi. S vodstvom su daleko lakše odigrali nastavak, pa su veliki broj šansi pretvorili u nova dva pogotka. Početkom nastavka je prvo Robinho u 55. povećao na 2-0, a potom je osam minuta kasnije i Cassano zabio za 3-0.

Napoli odlično igra protiv jakih klubova, pa su tako već ove sezone pobijedili Milana i Inter. No, protiv klubova gdje su favoriti i ne reagiraju najbolje. Nakon što im je Fiorentina uzela bod na njihovom stadionu (0-0), sada je Parma s juga Italije uzela sva tri boda uz pobjedu 2-1. Gobbi je doveo goste u vodstvo u 57. minuti, dok je Mascara izjednačio u 76. Činilo se da će Napoli upisati novi remi, ali im je novi šok priredio Modesto koji je u 83. minuti postigao pobjedonosni pogodak. Gostujući vratar Mirante u završnici je sjajnim obranama spašavao veliku pobjedu Parme.