breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Šeparović misli da vlast pripada njemu. Popišali su se na sve nas"
Desetkovani United

Nova glavobolja za Fergusona: ManUtd-u se ozlijedio već 11. igrač!

Menadžer Manchester Uniteda Alex Ferguson izrazio je veliko zadovoljstvo igrom svoje momčadi koja je unatoč brojnim ozljedama uvjerljivo pobijedila Wigan (5-0) u 18. kolu Premierlige…

Izjednačili su se ''crveni vragovi'' na taj način na vrhu ljestvice s gradskim suparnikom Manchester Cityjem koji je odigrao samo 0-0 u gostima kod West Bromwicha. United je na Old Traffordu do pobjede hat-trickom predvodio Dimitar Berbatov, a po jedan su pogodak dodali i Park Ji-Sung i Antonio Valencia.

''Sretan sam ovim rezultatom, posebno kad uzmem u obzir količinu ozljeda s kojima se borimo. Danas su nam nedostajala desetorica igrača, a na poluvremenu sam morao iz igre izvaditi i Jonnyja Evansa koji je ozlijedio mišić lista. Da je utakmica bila neizvjesna, imao bih veliku brigu jer su u obrambenoj liniji bila četvorica igrača koji nikad prije nisu igrali zajedno'', rekao je Ferguson koji je utakmicu započeo s veznjacima Carrickom i Valencijom u obrani, a na poluvremenu je Evansa zamijenio malo poznati Ezekiel Fryers.

Osvrnuo se škotski stručnjak kratko i na bodovno izjednačenje sa Cityjem na vrhu premierligaške ljestvice.

''Već sam odavno rekao da ću biti vrlo sretan ako u novu godinu uđemo izjednačeni sa Cityjem.''