Start iz snova

Nije Ibra, al' je Ibro: Bivša 'desetka' Hajduka u debiju zabila turskom velikanu!

U turskoj nogometnoj Süper Lig je u petak odigrana prva utakmica 18. kola u kojoj se istaknuo bosanski reprezentativac Senijad Ibričić, ne tako davno 'desetka' splitskog Hajduka...

Ovog je siječnja Ibričić došao u novog turskog prvoligaša Kasimpaşu, a ovog je petka debitirao u toj momčadi i to na najbolji mogući način - pogotkom prvaku Galatasarayju, koji je i trenutačno vodeća momčad lige.

Galatasaray je imao prednost u ogledu, i to nakon pogotka švedskog centarfora Elmandera u 18. minuti. No, Ibričić je izjednačio već u 28., a potpuni preokret je režirao Viudez u 50. minuti, kada je i postavio konačnih 2-1.

S pobjedom i tri osvojena boda Kasimpaşa je skočila na peto mjesto ljestvice. (TS)