Nezaustavljivi Madriđani

Real do četvrtfinala Kupa nevjerojatnom pogreškom vratara Malage

Vodeći sastav španjolske Primere madridski Real i u uzvratu je bio bolji od Malage, ovaj puta 1-0, te je s ukupnih 4-2 izborio prolaz među osam najboljih u nogometnom Kupu kralja...

Malaga je svoju priliku, čini se, propustila još u Madridu kada je dozvolila momčadi Josea Mourinha da od 0-2 stigne do 3-2 i ostvari barem minimalnu prednost pred uzvrat. Drugu utakmicu u Realu su shvatili vrlo ozbiljno pa je na teren istrčala ponajbolja momčad predvođena Cristianom Ronaldom i Benzemom, a upravo je potonji okrunio bolju i konretniju igru gostiju pogotkom u 72. minuti.

Malaga je pokušala pritisnuti goste, posebno u samoj završnici kada je Arbeloa u 88. minuti zaradio drugi žuti karton i ostavio Real s desetoricom. Međutim u tom periodu domaći su stvorili samo jednu izglednu priliku kada je nakon prekida s desne strane Caballero šutirao glavom, a lopta prošla desetak centimetara od desne vratnice Ikera Casillasa.

Kup kralja, osmina finala, uzvrati:

Malaga – Real Madrid 0-1 (Benzema 72), prva utakmica 2-3

Racing Santander – Mirandes 1-1 (Munitis 36 / Infante 73-11m), prva utakmica 0-2

Mallorca – Real Sociedad 6-1 (Castro 34, 40, Hemad 35, 59, Nunes 37, Alfaro 53 / Ifran 16), prva utakmica 0-2