Napadač Spursa šokirao

'Nisam mogao vidjeti ništa, ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom'

Nogometaš Tottenhama Emmanuel Adebayor odigrao je cijelo drugo poluvrijeme na gostovanju kod Wigana (2-1) s jednim funkcionalnim okom...

Togoanac je bio asistent kod oba pogotka svoje momčadi u prvom poluvremenu, ali u nastavku je razina njegove igre pala, a sada znamo i razlog zašto je tome bilo tako. Independent prenosi da je Adebayor cijelo drugo poluvrijeme odigrao vidjevši samo na jedno oko što je prouzročio sudar sa suparničkim vratarom.

''Nisam mogao vidjeti loptu, protivnika, ništa. Ali dobar je osjećaj završiti utakmicu s jednim okom, te tri boda u džepu. Imao sam vrlo dobro prvo poluvrijeme, ali nažalost nisam to uspio prenijeti i u drugo zbog problema s okom'', rekao je Adebayor za Independent.

Togoanac će u nedjelju na White Heart Laneu dočekati svoju bivšu momčad, Arsenal, u susretu 7. kola engleskog Premiershipa.