Ovo se rijetko viđa

Neviđena završnica: 30-minutno 'ludilo' u predgrađu Madrida!

U posljednjoj utakmici 10. kola prve španjolske nogometne lige Betis je na gostovanju kod Getafea upisao 4-2 pobjedu s kojom je skočio na četvrto mjesto prvenstvene ljestvice...

Nakon što je prvih 60 minuta utakmice prošlo bez golova, u preostalih 30-ak je postignuto nevjerojatnih šest pogodaka! Jorge Molina ušao je u igru kod Betisa u 57. minuti utakmice, a smo dvije minute kasnije pokrenuo je "lavinu" pogodaka nakon asistencije Rubena Castra.

Diego Castro, nogometaš domaće momčadi poravnao je na 1-1 devet minuta nakon prvog pogotka, da bi u razmaku od dvije minute (74-76) Betis pogocima Benata Etxebarrije i Rubena Castra ponovno došao u prednost i to od dva gola razlike (3-1).

Rezultat 3-1 stajao je na semaforu sve do 90. minute kada je Pedro Leon "zakuhao" situaciju, smanjio na 2-3, ali na svega dvije minute. Naime, u posljednjoj minuti sudačke nadokande (93.) Salva Sevilla zabija za konačnih 4-2.

Resumen Getafe 2-4 Betis @SpheraChannel by SpheraChannel

Spomenimo da je domaćin imao čak 14 udaraca prema vratima Betisa, od čega svega tri u okvir, dok su gosti iz Seville pucali sedam puta, pet puta u okvir i zabili četiri pogotka!

Pobjedom je Betis preskočio Levante i Malagu i zasjeo na visoko četvrto mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Getafe porazom ostao na 10. mjestu. (TS)

Primera, 10. kolo:

Getafe - Betis 2-4 (Castro D 68, Pedro Leon 90 / Molina 59, Benat 74, Castro R 76, Sevilla 90+3)