A inače pravi gospodin

Nervozni Guardiola potpuno izgubio živce i napao svoju zvijezdu!

Subotnju utakmica sa Sportingom, u kojoj se Barcelona namučila da dođe do pobjede, obilježio je jedan mali incident...

Trener Barcelone Josep Guardiola poznat je po svom obično mirnom i pristojnom 'gardu' za vrijeme utakmice, ali je na posljednjoj, ipak uspio izgubiti živce.

Naime u subotu je u dvoboju protiv Sporting Gijona trener katalonskog kluba uputio poštenu porciju uvreda na račun Alexisa Sancheza kojeg je poslao na travnjak u 58. minuti utakmice u Barceloni umjesto Cesca Fabregasa pri rezultatu 1:1 i u situaciji kada je imao igrača manje. Podsjetimo, u 46. minuti crveni karton dobio je Pique zbog rušenja gostujućeg napadača De las Cuevasa.

No, Sanchez je ubrzo morao napustiti travnjak zbog lakše ozljede prepone. Dok je Čileanac odlazio s terena, ljutiti Guardiola mu je dobacio 'Razmišljaj malo s glavom' i uputio neugodnu psovku u kojoj je spomenuo i majku...