U prijateljskoj utakmici Hajduk je upisao poraz protiv Norvežana.

Hajduk se Rosenborgu suprotstavio s tek šest prvotimaca, ostatak su popunili mladci Andrijašević, Kukoć, Boljat, Jonjić i Lovre Kalinić na golu. Hajduk je bolje otvorio utakmicu, već u 6. minuti Vukušić je pucao s 12 metara ljevicom, ali je lopta prošla pokraj vratnice. Rosenborg je zaprijetio u 12. minuti, iz slobodnog udarca pucao je Moldskred, a vratar Kalinić je uz pomoć prečke ipak uspio obraniti udarac.

Hajduk je poveo nakon odlične akcije, Andrijašević je gurnuo idealnu loptu za Vukušića koji je iskosa s 15 metara snažnim udarcem pogodio suprotni kut. Ipak, Rosenborg je izjednačio u 45. minuti, Rade Prica prevario je Jozinovića u petercu te lako poentirao za 1:1. U nastavku je umjesto Oremuša ušao Ibričić ali Hajduk nije uspio više probiti gostujuću mrežu. Nažalost, Wangberg je glavom pogodio sa šest metara u 74. minuti. Do kraja je Marin Ljubičić pokušao udarcima iz daljine, dvaput je solidno pucao, ali završilo je 2:1 za Rosenborg.

Hajduk je tako nakon poraza od AEK-a prošli tjedan upisao još jedan poraz na Poljudu. Doduše, ovaj je puno manje bolan od onog protiv grčke momčadi.