Zbog promašenog penala

Našli krivca za krizu: Navijači okružili Pata, pale uvrede i šake!

Nogometaši Milana proživljavaju jednu od najgorih sezona posljednjih godina.

Nogometaši Milana proživljavaju jednu od najgorih sezona posljednjih godina, pa se tako trenutačno taj klub nalazi tek na 13. mjestu ljestvice Serie A.

U nedjelju je Milan odigrao još jednu slabu utakmicu, pa je tako Fiorentina na San Siru trijumfirala s 3:1. Prvo poluvrijeme u tom je ogledu odigrao i Alexandre Pato, ali se nije proslavio budući da u 35. minuti nije realizirao jedanaesterac pri vodstvu Viola od 1:0.

Kazna Patu stigla je u vidu zamjene (na odmoru ga je zamijenio Giampaolo Pazzini), ali činjenica da je naljutio trenera koji ga je ostavio u svlačionici bila je ništa naspram onoga što se događalo poslije utakmice.

Brazilac je osjetio svu žestinu i gnjev domaćih navijača. Desetak ih je okružilo Patov automobil čim je ovaj izašao iz garaže San Sira. Pritom su vrijeđali njega i ostale igrače Milana, udarajući u njegov automobil šakama.

Nakon nekog vremena navijači su se razbježali, a Pato je odjurio doma.