Fantastična golčina

Nakon Srba i Nürnberg stradao od posavske strijele: Olić zabio čudesan gol!

Ivica Olić je i nakon reprezentativne stanke nastavio tresti mreže u Bundesligi.

U 27. minuti dvoboja s Nurnbergom Olić je zabio za 2:0, nakon što je Vukove prethodno u vodstvo doveo Diego.

Međutim, ta dva gola prednosti u nastavku su domaćini prosuli, a Nurnberg je preko Simmonsa (61') i Nilssona (66') stigao do 2:2 koje je sačuvao do samog kraja. Mogli su slaviti čak i pobjedu da je njihov češki napadač Tomaš Pekhart u 83. minuti umjesto vratnice pogodio mrežu.

Inače, u vodstvo je domaće doveo Brazilac Diego lijepim pogotkom iz slobodnog udarca u drugoj minuti, da bi Olić fantastičnim pogotkom pod gredu, u daljnju malu mrežicu, iskosa s desne strane digao na 2:0.

Ola je tako potvrdio odličnu formu, jer ovo mu je peti gol u posljednja četiri nastupa u njemačkom prvenstvu, a upisao je i jednu asistenciju.

szólj hozzá: Wolfsburg 2-2 Nurnberg MATCH HIGHLIGHTS

Ukupno mu je ovo bio 25. nastup u Bundesligi ove sezone, a na kontru s ovim pogotkom ima sedam golova i tri asistencije.

Igračima Michaela Wiesingera, koji je na klupi naslijedio Dietera Heckinga, od prosinca upravo trenera Wolfsburga, ovo je bila osam uzastopna bundesligaška utakmica bez poraza.