Izbjegli težak poraz

Monacove zvijezde još neuštimane: James i Falcao zabili, ali...

Nogometaši Monaca poraženi su od Fortune Dusseldorf.

Klub koji se prošle sezone grčevito borio za ostanak u Bundesligi pokazao je da je pred Claudijem Ranijerijem još puno posla, dok uspije ukomponirati skupo plaćena pojačanja (Monaco je dosad potrošio 140 milijuna eura).

Fortuna je slavila s 3:2, s tim da je početkom drugog poluvremena imala visokih 3:0, koje je Monaco ublažio tek u finišu.

Reisinger je u 22. minuti zabio za vodstvo Fortune, koje u 44. povećava Wegkamp, da bi Reisinger svojim drugim pogotkom, iz penala u 53. minuti, digao na tri razlike.

Tri minute kasnije James Rodriguez smanjuje na 3:1, a konačan rezultat u 86. postavlja Radamel Falcao.