'Hvala navijačima'

Modrića obožava Madrid, Raketu Sevilla: Ovacije kapetanu!

Nogometaši Seville u četvrtak su u 2. kolu Europa lige na svome Sanchez-Pizjuanu pobijedili Freiburg s 2-0, a ponovno je među najboljim pojedincima na terenu bio i naš Ivan Rakitić…

Prepoznala je to i publika koja ga je pri izlasku s terena u 88. minuti nagradila ovacijama.

''Mislim da ljudi prepoznaju da uvijek dajem sve od sebe, ali bit će i dana kad stvari neće biti tako dobre. Hvala navijačima što su mi priuštili ovakav izlazak s terena, nastavit ću naporno raditi i uvijek se boriti za Sevillu'', rekao je kapetan andaluzijskog kluba Ivan Rakitić.

Sevilla je vrlo slabo krenula u sezonu. Nakon pet kola Primere je bila na posljednjem mjestu, ali u zadnja je dva kola ostvarila pobjedu protiv Rayo Vallecana (4-1) i remi na teškom gostovanju kod Real Sociedada (1-1), a sada je došao i trijumf protiv Freiburga.

''Ostavili smo dobar dojam. Momčad radi dobro i vidi se da se u zadnje tri utakmice nešto pozitivno događa. Razgovarali smo na poluvremenu i zaključili da je najvažnije da budemo strpljivi i čekamo šansu, što nam se isplatilo. Odigrali smo dobru utakmicu protiv Freiburga, taktički smo bili vrlo disciplinirani. Ovo je iznimno važna pobjeda, Freiburg nije nimalo lagan suparnik, prošle je sezone bio peti u Njemačkoj'', istaknuo je Rakitić i zaključio:

''U nedjelju moramo pobijediti Almeriju. Primera nam sada mora biti važnija od Europa lige jer mi nije nimalo ugodno gledati nas tako nisko na ljestvici.''(TS)