Modrić: Vrijeme je za dobre igre u Premiershipu

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić trebao bi zaigrati za svoj Tottenham tijekom subote, kada na White Hart Laneu igraju protiv Blackburna ogled 13. kola Premiershipa...

Na posljednjem ogledu, onom u utorak protiv Sunderlanda (1-1), na Modrića je oštro startao suparnički igrač Lee Cattermole i hrvatski igrač je zamalo zadobio daleko težu ozljedu.

Ovako je ostao ''tek pečat" Sunderlandovog igrača na potkoljenici Modrića, ali bi unatoč bolovima hrvatski veznjak mogao zaigrati od prve minute u subotu.

''Šteta je što nismo nakon danog pogotka izdržali nešto više u vodstvu. Da je prošlo deset minuta bez izjednačenja siguran sam da bi utakmicu priveli kraju uz pobjedu. Ovako smo vrlo brzo primili pogodak, morali smo sve raditi ispočetka, ali je u tom trenutku to bilo teže jer je ostalo manje vremena za novo vodstvo,'' rekao je Modrić za službenu internet-stranicu Tottenhama.

Ipak, obećao je:

''U Ligi prvaka igramo jako dobro i sada je vrijeme da takve igre preslikamo na Premiership. Naravno da možemo na oba kolosijeka biti pravi i obećavam da od utakmice s Blackburnom kreće naša pozitivna serija u domaćem prvenstvu - rekao je hrvatski reprezentativac.''