Spursi likuju

'Modrić je najbolji igrač u Premiershipu, i to daleko najbolji'

Kontroverzni veznjak QPR-a Joey Barton nakon susreta s Tottenhamom oduševljen je kvalitetama hrvatskog reprezentativca Luke Modrića...

U pobjedi Tottenhama nad QPR-om Luka Modrić je odradio standardno dobrih 90 minuta, a nakon dvoboja je veznjak poraženih Joey Barton putem Twitera izrazio svoje divljenje igrama hrvatskog repzentativca.

''Luka Modrić je po meni najbolji igrač u Premiershipu i to daleko najbolji'', napisao je Burton i nakratko se osvrnuo na poraz na White Hart Laneu.

''Vrlo teška utakmica. Spursi su vrlo jaka momčad, a dva gola Balea su bili sjajni potezi. Igrali su odlično u oba smjera i ukupno bili puno bolji'', istaknuo je Burton.

szólj hozzá: Tottenham 3-1 Queens Park

Menadžer nogometaša Tottenhama Harry Redknapp nije skrivao oduševljenje nakon nove premierligaške pobjede svoje momčadi.

Osim pobjede nad Queens Park Rangersima od 3-1 Redknapp je uz pohvale cijeloj momčadi posebno izdvojio novu odličnu partiju Scotta Parkera.

''Parker je fantastičan igrač. Lovio sam ga tijekom cijelog prijelaznog roka i svo to vrijeme uvjeravao našeg predsjednika da ga kupi. Silno sam ga želio u momčadi, a sada je svima jasno koliko sam bio u pravu. On radi sve što treba na sredini terena, a i inače je sjajan momak kojeg su navijači brzo zavoljeli i odlično se uklopio u momčad'', smatra Redknapp i dodaje:

''U ovom trenutku na raspolaganju imam momčad koja igra odličan nogomet i uživam u radu s ovim igračima. Gradimo ovu momčad tri godine i sada mogu reći da sam stvarno prezadovoljan kako igramo. Mogli smo protiv QPR već na poluvremenu voditi s nekoliko golova razlike, a na odmoru sam dečkima poručio da samo trebamo nastaviti u istom ritmu'', zaključio je Redknapp.