Pokazao se sjajnim potezom

'Interista' spasio Milan: Pazzinijev show u Bologni!

Nakon što je Torino s 3-0 pobijedio Pescaru, u drugoj subotnjoj utakmici 2. kola talijanske Serije A Milan je u Bologni pobijedio s 3-1. Junak utakmice bio je Giampaolo Pazzini...

Ovaj povremeni talijanski reprezentativac je ovog ljeta zamijenio Inter s Milanom i vrlo brzo se pokazao odličnom investicijom aktualnog talijanskog doprvaka. Naime, Pazzini je bio strijelac sva tri pogotka u Bologni.

No, Milan je unatoč visokih 3-1 sretno došao do pobjede. Domaćin je bio bolja momčad, stvarao je više prilika za gol, ali su Pazzini i nespretni domaći vratar Agliardi bili krivci za poraz Bologne.

szólj hozzá: BOLONIA 1 - 3 AC MILAN 2012-09-01

Prva dva pogotka, na obje strane, su postignuta iz jedanaesteraca i to u prvom dijelu, a Bologna je u nastavku sve do 77. minute bila daleko opasnija. No, tada je grdno pogriješio domaći vratar Agliardi ispustivši loptu koja je bila sigurno u njegovom naručju. Pazzini je spremno dočekao poklon, a domaćina je pokopao novim golom u 85. minuti. (TS)