Nezaustavljivi su

Menez i Ibrahimović vode PSG prema naslovu: Pogledajte sjajnu solo akciju

Nogometaši PSG došli su korak bliže osvajanju naslova prvaka Francuske nakon što su rutinski riješili gostovanje kod Rennesa i slavili s 2:0.

Mreže su mirovale tijekom prvih 45 minuta, kao i deset u nastavku, a potom je u 56. Jeremy Menez lijepom individualnom akcijom, nakon što mu je prethodno loptu proslijedio Clement Chantome, poentirao za 1:0.

REN 0-1 PSG by Samu30000

Promjene rezultata nije bilo sve do druge minute sudačke nadoknade kada je Zlatan Ibrahimović svojim 26. ovosezonskim golom u Le Championnatu postavio konačnih 2:0. Za pogodak mu je asistirao engleski veteran David Beckham.

PSG je pobjedom pobjegao Marseilleu na sedam bodova prednosti, sedam kola prije kraja prvenstva.