Poput našeg Petrića

Melo je priča dana: Morao zamijeniti vratara, pa obranio penal u 90. minuti za pobjedu!

U utakmici 13. kola turske nogometne lige Galatasaray je pobijedio u gostima posljednjeplasirani Elazigspor s 1-0, te je tako zadržao prvo mjesto na ljestvici...

Za osvajanje inače očekivana tri boda je posve zaslužan brazilski nogometaš Felipe Melo. Ne zato što je postigao pogodak, asistirao ili napravio nešto u igri prema naprijed, već zato jer je obranio jedanaesterac u 90. minuti.

Zbog starta u svom šesnaestercu vratar Galatasarayja, Urugvajac Muslera, je napravio penal, a i zaradio crveni karton. Kako je gostujuća momčad dotad napravila sve tri izmjene netko od igrača je trebao preuzeti odgovornost, staviti na sebe rukavice i stati između vratnica. Učinio je to Felipe Melo te odlično obranio udarac Türkdogana.(TS)