Nakon šoka od Valencije

Jasno dao do znanja: 'Barca neće ponovno posrnuti'

Nakon 3-2 domaćeg poraza od Valencije prošlog vikenda mnogi su počeli sumnjati može li Barcelona u konkurenciji dvaju jakih madridskih klubova (Reala i Atletica) do obrane naslova u Primeri...

Zato nikakve sumnje u to nema trener Barceloninih nogometaša Gerardo Martino.

''Mislim da više neće biti posrtanja. Igrali smo loše 45 minuta, ali to nas ne može isključiti iz naslova. Znamo da je sve više i više utakmica, radimo neke pogreške i od njih se teško oporaviti. Ali kad god dođe do poraza u sljedećoj se utakmici ukazuje prilika za iskupljenjem.''

Za Barcelonu takva prilika dolazi u srijedu u prvoj polufinalnoj utakmici Kupa kralja protiv Real Sociedada na Camp Nou.

''Moramo biti sposobni zatvoriti utakmice. Inače kada povedemo dobivamo utakmice s dva ili tri gola razlike.

I protiv Valencije je Barcelona povela 1-0, ali je u drugom poluvremenu primila dva gola u razmaku od samo 11 minuta igre. (TS)