Golijada u Hong Kongu

ManUtd konačno slavio na azijskoj turneji, prekrasan pogodak velike nade

Engleski nogometni prvak Manchester United upisao je prvu pobjedu s Davidom Moyesom na menadžerskoj klupi. "Crveni vragovi" su slavili u Hong Kongu protiv Kitcheea s visokih 5-2...

Nakon poraza protiv Yokohame (2-3) i remija protiv Cerezo Osake (2-2), United je konačno upisao prvu pobjedu na azijskoj turneji. Možda i lakše od očekivanog hongkoški Kitchee poražen je s 5-2, a sve je bilo gotovo nakon svega 26 minuta igre. United je pogocima Dannyja Welbecka, Chrisa Smallinga i Rafaela vodio s 3-0.

Nakon pet minuta nastavka belgijski junior Adnan Januzaj povisuje na 4-0, a potom slijede dva bljeska domaćih nogometaša. Lam u 53. smanjuje na 1-4, a 15 minuta kasnije Alex zabija za 2-4.

Konačnih 5-2 postavio je još jedan junior "crvenih vragova", Jesse Lingard, prekrasnim pogotkom s 20-ak metara, s mjesta, u lijevi gornji kut domaćeg vratara. (TS)