Zbog toga će ispasti

Mancini izgubio kontrolu: Sudac zaustavio potpuni preokret Cityja, bye bye LP!

Trener engleskog prvaka bijesnio je na suca nakon utakmice, a kako i ne bi...

Vodili su "kopljanici" dvama golovima Siema De Jonga, a od poraza su ''građane'' spasili Yaya Toure i Sergio Agüero. De Jong je zabio dva gola u razmaku od samo osam minuta prvog dijela, dok je Agüero za 2-2 poentirao u 74. minuti prizemnim udarcem s desnicom s ruba kaznenog prostora nakon prethodnog spuštanja lopte glavom od Marija Balotellija.

Ipak, ostaje je dojam kako je Manchester City trebao stići do slavlja. Na samom kraju utakmice Balotelli je očito srušen u kaznenom prostoru, no sudac je ostao nijem. Također, poništio je gol Agueru.

Kada je svirao kraj opkolili su ga domaćini. Mancini i kapetan Kompany su protestirali, ali uzalud. Možda će to bili odluka kojom su izgubili sljedeći krug Lige prvaka.

Odmah nakon posljednjeg zvižduka utrčao je Mancini u teren i počeo urlati na suca Rasmussena, a pri izlasku s travnjaka se posvađao i sa snimateljem. Zbog svega mu prijeti suspenzija UEFA-e.

''Rekao sam sucu da je trebao priznati pogodak Agüera. Situaciju s Balotellijem nisam vidio, ali su mi moji igrači rekli da je bio penal. Sudac i njegovi pomoćnici su stvarno bili loši'', rekao je talijanski stručnjak, a potom objasnio i situaciju sa snimateljem.

''Htio me je snimiti i zato me je slijedio po cijelom terenu. Rekao sam mu ''prestani, prestani'' jer nisam bio važan ja nego utakmica. Rekao sam mu da se makne od mene.''