Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

'Džeko je igrač koji nam može donijeti titulu, zato idemo po njega'

Manchester City želi Edina Džeku!

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Menadžer nogometaša Manchester Cityja, Roberto Mancini, za Wolfsburger Allgemeine Zeitung potvrdio je da njegov klub radi na dovođenju Edina Džeke.

>> Džeko zaludio Splićanke, Vukojević pjevao 'hajdučke himne', Šuker 'vruća' tema

>> Džeko za GOL.hr: Oko mene se vrte milijuni, a ja sam ostao isti

"Imamo ove sezone priliku postati prvaci. Pri tome odlučujući faktor može biti Edin Džeko", rekao je Talijan potom naglasivši i potvrdivši:

"On je kalibar igrača koji nosi naslove. Stoga je apsolutno naša želja!"

Iz lokalnoga bundesligaškog kluba zasad niječu pregovore, te deklarativno izražavaju nadu da će Džeko s dosadašnjim suigračima u nedjelju krenuti na zimske minipripreme u španjolsku Marbellu.

Ponuda Cityja teška 35 milijuna eura najbolja je koju je klub dosad dobio za Džeku ili za bilo kojega svog igrača i, na kraju, teško je očekivati da će je direktor Dieter Hoeneß, pogotovo s obzirom na Džekinu želju za odlaskom, imati hrabrosti odbiti.

Bosanskome 24-godišnjem centarforu ugovor s Wolfsburgom inače istječe u ljeto 2013. godine.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍