Potop Fulhama

Manchester United lakoćom u osminu finala FA Cupa

Nogometaši Manchester Uniteda lakoćom su se plasirali u osminu finala FA Cupa 4-1 pobjedom nad Fulhamom na Old Traffordu...

Od samog početka susreta koji je hrvatski napadač Mladen Petrić svih 90 minuta odgledao s klupe za Fulhamove pričuve bila je to jednosmjerna ulica.

"Crveni vragovi" su poveli već u 2. minuti iz jedanaesterca kojeg je sigurno izveo Ryan Giggs, a prethodno ga je skrivio Aaron Hughes igranjem rukom u kaznenom prostoru.

szólj hozzá: Manchester United vs Fulham 4:1 MATCH HIGHLIG

Preostala tri gola United je zabio u razmaku od 15 minuta drugog dijela, kada je dva puta mrežu Fulhama tresao Chicharito, dok je jednom poentirao Wayne Rooney. Počasni gol za Fulham u 77. minuti je postigao Hughes.

Dodatan plus za menadžera trenutno vodeće momčadi Premiershipa Sir Alexa Fergusona je što si je u ovom susretu priuštio odmaranje prvotimaca poput Robina van Persieja, Rija Ferdinanda i Nemanje Vidića. (TS)

FA Cup, 4. kolo:

Manchester United - Fulham 4-1 (Giggs 2-11m, Rooney 50, Chicharito 52, 66 / Hughes 77)

Bolton - Everton 1-2 (Sordell 27 / Pienaar 18, Heitinga 90+1)

Brighton & Hove Albion - Arsenal 2-3 (Barnes 33, Ulloa 62 / Giroud 16, 56, Walcott 85)

Derby County - Blackburn 0-3

Huddersfield - Leicester 1-1

Hull City - Barnsley 0-1

Macclesfield - Wigan 0-1 (Gomez 7-11m)

Middlesbrough - Aldershot 2-1

Norwich City - Luton 0-1 (Rendell 80)

Queens Park Rangers - Milton Keynes Dons 2-4 (Bothroyd 83, Fabio 90+2 / Traore 4-ag, Lowe 40, Harley 50, Potter 56)

Reading - Sheffield United 4-0 (Hunt 6, 50, Leigertwood 40, McCleary 54)

Stoke City - Manchester City 0-1 (Zabaleta 85)