Slavili s 2-1

Malmö upisao pobjedu u domaćem prvenstvu

Protivnik zagrebačkog Dinama u 4. pretkolu Lige prvaka, švedski Malmö, upisao je 2-1 domaću pobjedu nad GAIS-om u 22. kolu švedskog nogometnog prvenstva...

Malmö je do pobjede došao usprkos činjenici da je igrao s igračem manje od 54. minute kada je isključen Ivo Pekalski, strijelac prvog gola za aktualnog švedskog prvaka (iz 4. minute). Na 1-1 izjednačio je Wanderson u 64. minuti, da bi pobjedu Malmöu donio portugalski branič Yago Fernandez u 88. minuti.

Ostvarena pobjeda bila je Malmöu tek deveta ovosezonska u 19 odigranih susreta i trenutno drže deveto mjesto na ljestvici švedskog prvenstva s 18 bodova manje od lidera Helsingborga ali i dvije utakmice manje.

Podsjećamo, u prvoj utakmici 4. pretkola LP-a Dinamo je na Maksimiru slavio protiv Malmöa s 4-1, a uzvrat je na rasporedu u utorak 23. kolovoza.