Za ne povjerovati

Ludi preokret podsjetio na mitsko finale Lige prvaka iz Barcelone

Nogometaši Lyona ostvarili su veliku pobjedu ove nedjelje, u utakmici 28. kola francuskog Le Championnata.

Na gostovanju kod Bordeauxa s 2:1 je slavio Lyon, ali je pobjeda time veća budući je Lyon u sudačku nadoknadu ogleda ušao s minusom od 1:0.

No, u 91. je zabio Henri Bedimo, a u 94. minuti je veliko slavlje Lyonu donio Corentin Telisso.

Time je Lyon preskočio Marseille na ljestvici i trenutačno je peta momčad Le Championnata.

Recimo da je cijelu utakmicu za Bordeaux odigrao potencijalni hrvatski reprezentativac Gregory Sertic.

Ovakav rasplet utakmice u Bordeauxu gotovo je identičan onome s Camp Noua, kada je u finalu Lige prvaka 1999. Bayern sve do sudačke nadoknade imao 1:0 protiv Manchester Uniteda, da bi onda Sheringham i Solskjaer s dva pogotka u dodanom vremenu donijeli naslov prvaka Europe Crvenim vragovima.

U 90. minuti je odlučena i utakmica Lorienta i St. Etiennea (1:0), kada je udarac s bijele točke u pogodak pretvorio domaći igrač Aliadiere.