A uložili milijune

Luda serija: 'Patuljak' razbio prvaka, nisu pomogli niti Hulk i Witsel

Velika serija pobjeda ruskog nogometnog ligaša Tereka Groznog se nastavlja. U petak su pobijedili i Zenit u gostima (2-0), te su na prvom mjestu ljestvice...

Poslije osam odigranih utakmica Terek Grozni ima šest pobjeda, te po jedan remi i poraz. Ima šest bodova više od najbliže pratnje (Zenit), a prije današnje pobjede svladala je ta momčad u nizu moskovski Dinamo i Spartak, te Rubin Kazan.

U petak je Zenit slomljen u završnici. U 85. minuti je Ailton Almeida pogodio za 1-0, a u četvrtoj minuti nadoknade je pobjedu gostiju zapečatio golom Lebedenko.

Recimo da Zenitu nisu pomogla niti nedavna skupa pojačanja. Brazilac Hulk i Belgijanac Witsel su u igru ušli tijekom drugog dijela, no ništa dobroga nisu donijeli momčadi iz Sankt Peterburga. (TS)