Lovrenu 90 minuta u impresivnom trijumfu Lyona

U utakmici 17. kola francuskog Le Championnata nogometaši Lyona su na svom Gerlandu pobijedili Toulouse 2-0 i tako došli na treće mjesto ljestvice. Imaju samo dva boda manje od vodećeg Lillea...

Hrvatski nogometaš Dejan Lovren je odigrao svih 90 minuta u obrani Lyona koji je poveo već nakon pet minuta igre. Argentinac Lisandro Lopez je kao prvi svladao suparničkog vratara Valverdea, dok je pola sata kasnije Gomis povećao na 2-0. Komotno vodstvo je u drugom poluvremenu nešto smirilo napade Lyona koji se zadovoljio sigurnim vodstvom i sa tri boda u džepu.

Monaco je nastavio s negativnim rezultatima, pa su tako na svom travnjaku poraženi od St. Etiennea 2-0. Nevjerojatno zvuči da su igrači Monaca, u devet domaćih utakmica, svojim navijačima priuštili samo pet pogodaka što je apsolutni negativni rekord lige.