Postigao gol i ozlijedio se

Lovren završio u bolnici, trener zabrinut: Jako ga boli!

Trener Southamptona Mauricio Pochettino izrazio je zabrinutost zbog ozljeda Dejana Lovrena i Gastona Ramireza.

Hrvatski nogometni reprezentativac Dejan Lovren bio je strijelac za Southampton, koji je na gostovanju kod Sunderlanda odigrao 2-2, ali se u samoj završnici utakmice ozlijedio, te je morao biti iznesen s travnjaka.

Zabio pa se ozlijedio: Pogledajte sjajan pogodak Lovrena!

Nakon susreta trener Southamptona Mauricio Pochettino izrazio je zabrinutost zbog ozljeda Dejana Lovrena i Gastona Ramireza.

"Zabrinut sam zbog ozljeda Dejana Lovrena i Gastona Ramireza, kod obojice je izgledalo da ih jako boli. Otišli su u bolnicu na pregled i sada čekamo rezulate pretraga", izjavio je Pochettino.

Sunderland 0-2 Southampton (Goal Dejan Lovren) by all-goals

Lovren je postigao pogodak za 2-0 vodstvo svoje momčadi u 31. minuti odlično reagiravši nakon kornera za svoju momčad, a s travnjaka je iznesen u 88. minuti. Prvi pogodak na utakmici postigao je Jay Rodriguez u 4. minuti, a bod domaćima spasili su Fabio Borini u 32. i Adam Johnson u 71. minuti. (Hina)