Dujmović igrao 90 minuta

Loše vijesti iz Rusije: Pletikosa se ozlijedio u pobjedi svog Rostova

U prvoj utakmici 17. kola ruskog nogometnog prvenstva Rostov Stipe Pletikose savladao je kod kuće Mordoviju Tomislava Dujmovića sa 2-0...

Vodeći je gol za Rostov zabio Vitalij Djakov u 45. minuti iz jedanaesterca, dok je konačni rezultat u 81. postavio Dmitri Kiričenko.

Mordovia je od 75. minute igrala bez pocrvenjelog Romana Koncedalova i tako olakšala Rostovu put do četvrte ovosezonske pobjede.

Pletikosa je branio do 32. minute kada je zamijenjen na vlastiti zahtjev zbog ozljede lista, a ovo mu je treća uzastopna utakmica kako nije vadio loptu iz vlastite mreže.

Dujmović je s druge strane odigrao svih 90 minuta za "fenjeraša" ruskog prvenstva. (TS)