Pobjeda s 3-1

Levante ne odustaje - nova pobjeda za vrh tablice

Nogometaši Levantea nastavljaju s odličnim igrama na startu nove sezone u Primeri. U nedjelju, u utakmici 5. kola, su na svom travnjaku pobijedili Espanyol s 3-1.

Time je Levante skočio na diobu drugog mjesta na ljestvici, te zajedno s Barcelonom i Sevillom ima 11 bodova. Imaju i bod više od madridskog Reala.

Vatrena je bila ta utakmica koju su gosti završili s dva igrača manje. Pocrvenjeli su, i to izravno, Mass u 58., te Pandiani u 81. minuti. Inače, Levante je dva od tri pogotka zabio s bijele točke. Suarez je bio precizan u 14. i 58. minuti, dok je točku na i stavio Barkero u 76. minuti.

Mallorca je na svom travnjaku, u prijepodnevnom terminu, svladala Real Sociedad 2-1, dok su Granada i Osasuna podijelili bodove u utakmici s jednim golom na obje strane.