Pad u sedam minuta

Levante konačno pokleknuo: Real Madrid na vrhu Primere!

U 10. kolu španjolske lige nogometaši Levantea doživjeli su prvi poraz i vrh ljestvice prepustili Realu i Barceloni. Bolja je bila Osasuna s 2-0...

Nakon sjajnih nastupa u prvih devet kola Levante je na gostovanju kod Osasune doživio prvi poraz nakon sedam pobjeda i dva remija. Domaćini su slavili pogocima Cejuda i Nina u razmaku od svega četiri minute krajem prvog poluvremena. Nakon što je strijelac prvog gola Cejudo u 59. minuti zaradio drugi žuti karton i ostavio Osasunu s desetoricom Levante je pokušao doći do pogotka, no ovaj puta nije išlo.

Usprkos porazu Levante je i dalje na visokom trećem mjestu ljestvice, odmah iza Reala i Barcelone, dok je Osasuna s ova tri boda skočila na 7. mjesto.