Evo kako on to vidi

Legendarni Škot: 'Naslov prvaka? Ma dajte...'

Fergusonova momčad uspjela pobijediti na gostovanju u Blackburnu, nakon što su Roversi u prvoj međusobnoj utakmici sezone iznenađujuće slavili na Old Traffordu (3-2)...

Nakon teško izborene pobjede nad Blackburnom (2:0), pogocima u samoj završnici utakmice - Valencia u 81. minuti i Young u 86. - Manchester United stekao je pet bodova prednosti nad prvim pratiteljem i gradskim rivalom Cityjem. No, menadžeru 'crvenih vragova' Sir Alexu Fergusonu ne pada na pamet već otvarati šampanjac.

''Naslov prvaka? Pa još je sedam kola do kraja. Moje iskustvo u ovim situacijama govori da uopće nije važno koliko bodova prednosti imate'', istaknuo je iskusni Škot i dodao:

''Jedino je važna sljedeća utakmica.''

Za United je to sedma pobjeda u nizu u Premiershipu, a pomalo bizarno zvuči podatak da već 936 minuta nije primio pogodak u utakmicama koje je igrao ponedjeljkom.