Jedva se spasili poraza

Novi 'kiks' Monaca: Parižani sve dalje od 'kneževa'

Prva subotnja utakmica 23. kola francuskog nogometnog prvenstva između Lorienta i Monaca završila je podjelom bodova 2-2...

Lorient je tako opravdao renome negostoljubivog domaćina budući je ove sezone na svom Stade du Moustoiru poražen tek jednom.

Dva je puta Lorient vodio protiv drugoplasirane momčadi ligaške ljestvice, golovima Vincenta Aboubakara i Jeremiea Aliadierea, dok se Monaco vraćao preko Valerea Germaina i Lavyina Kurzawe. Potonji je gol za konačnih 1-1 zabio u 87. minuti.

Hrvatski vratar Danijel Subašić branio je svih 90 minuta za gostujući sastav. (TS)