Nogomet
SPORTOVI
Nogomet

Za dvojac Beckham-Ronaldinho LA Galaxy iskrcava milijune!

Los Angeles Galaxy, nogometni klub iz američke MLS lige za koji igraju David Beckham i Landon Donovan, dao je Ronaldinhu ponudu koju će Milanov Brazilac teško odbiti...

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Amerikanci nude osam milijuna eura godišnje netto-plaće, te ugovor u četverogodišnjem trajanju, što znači da bi 30-godišnji Ronaldinho u četiri godine boravka u kalifornijskom klubu inkasirao čista 32 milijuna eura.

Vijest je objavila La Gazzetta dello Sport pridodavši joj informaciju da AC Milan, klub iz Serije A s kojim Brazilac ima važeći ugovor do kraja tekuće sezone, taj novac nekoć najboljemu svjetskom nogometašu za novi ugovor ne može ponuditi.

Stoga bi se, procjenjuje isti izvor, transfer Ronaldinha mogao dogoditi već u siječnju, budu li u Galaxyju voljni uplatiti još ponešto odštete za preostalo razdoblje trajanja ugovora.

Prošlog je ljeta predsjednik milanskog kluba Silvio Berlusconi izjavio da će Brazilac, inače njegov omiljeni igrač, ostati na klubu sa San Sira do kraja karijere.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍