A mogli su zabiti

Krivo se sporazumjeli i napravili epski promašaj

Pogledajte kako su dvojica nogometaša uspjela promašiti vrlo dobru priliku za pogodak

Nogometaši Rostova u subotnjoj su utakmici 19. kola ruskog prvenstva u gostima pobijedili 13. momčad lige, Volgu s 1:0. Pobjednički pogodak postigao je Hector Bracamonte u 82. minuti, no pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da su gostujući igrači bili spretniih nogu.

Naime, Razvan Cocis i Roman Adamov mogli su kod rezultata 0:0 u 37. minuti imali su odličnu priliku za gol, no samo nekoliko metara od protivničkih vratiju nespretno su se zapleli jedan o drugoga i od pogotka nije bilo ništa. Srećom, stvar i tri boda spasio je spomenuti Bracamonte devet minuta prije kraja. Spomenimo da je za gostujući sastav trebao debitirati hrvatski vratar, novopridošli Stipe Pletikosa, no to se ipak nije dogodilo i vrata Rostova čuvao je Kačenkov...